CV470MKA16BP
MFR.Part #
CV470MKA16BP
JLCPCB Part #
C22468811
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 16mm 47uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS