RU73X1E383RLTDF
MFR.Part #
RU73X1E383RLTDF
JLCPCB Part #
C3925516
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS