RU73X1E3K32LTDF
MFR.Part #
RU73X1E3K32LTDF
JLCPCB Part #
C4068103
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS