RN73C1J237KBTD
MFR.Part #
RN73C1J237KBTD
JLCPCB Part #
C2084794
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS