352024RJT
MFR.Part #
352024RJT
JLCPCB Part #
C2129919
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 24Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS