RN73C1J374RBTG
MFR.Part #
RN73C1J374RBTG
JLCPCB Part #
C4195279
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS