356068KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
356068KJT
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS