SMW333RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW333RJT
JLCPCB Part #
C2073495
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 33Ω 3W 500V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS