H4143KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4143KBCA
JLCPCB Part #
C1410200
Package
Plugin
Description
143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS