RN73H1JTTD62R6F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD62R6F50
JLCPCB Part #
C4021740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS