SG73W3ATTE820M
MFR.Part #
SG73W3ATTE820M
JLCPCB Part #
C4186836
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS