3430A3F62KTE
MFR.Part #
3430A3F62KTE
JLCPCB Part #
C7180232
Description
-55℃~+155℃ 3W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS