3430A3F240RTE
MFR.Part #
3430A3F240RTE
JLCPCB Part #
C7180214
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS