MLG1005S39NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S39NHTD25
JLCPCB Part #
C404646
Description
1.2GHz 250mA 39nH 650mΩ 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS