B43740A5338M3
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43740A5338M3
JLCPCB Part #
C1619300
Package
Plugin
Description
11.4A@100Hz 131.7mm 27mΩ@100Hz 31.7mm 3300uF 450V 6000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS