B43455D5158M7
MFR.Part #
B43455D5158M7
JLCPCB Part #
C1615618
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 28.5mm 450V 6.1A@100Hz 63mΩ@100Hz 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS