CDRH104RNP-330NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-330NC
JLCPCB Part #
C225051
Package
SMD,10.2x10mm
Description
2.3A 2.3A 33uH 93mΩ ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS