CDRH5D11NP-6R2NC
MFR.Part #
CDRH5D11NP-6R2NC
JLCPCB Part #
C2454705
Package
2020
Description
1.15A 200mΩ 6.2uH 650mA ±30% 2020 Power Inductors ROHS