LQH5BPN150MT0L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQH5BPN150MT0L
JLCPCB Part #
C6890487
Package
2020
Description
1.2A 1.6A 15uH 187mΩ ±20% 2020 Power Inductors ROHS