RCH895NP-562K
MFR.Part #
RCH895NP-562K
JLCPCB Part #
C2454525
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
11.5Ω 120mA 5.6mH 86mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS