RCH895NP-390K
MFR.Part #
RCH895NP-390K
JLCPCB Part #
C2454538
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.1A 1.4A 39uH 80mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS