CDEP149NP-1R0MC-H
MFR.Part #
CDEP149NP-1R0MC-H
JLCPCB Part #
C2455814
Package
SMD-3P,15.2x15.2mm
Description
1.3mΩ 1uH 26A 26A ±20% SMD-3P,15.2x15.2mm Power Inductors ROHS