RCH895NP-150K
MFR.Part #
RCH895NP-150K
JLCPCB Part #
C2454526
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.8A 15uH 2.1A 50mΩ ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS