KRL3216T4A-M-R010-F-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL3216T4A-M-R010-F-T1
JLCPCB Part #
C2076288
Package
1206
Description
1.5W 10mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±35ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS