RGT1608P-7873-B-T5
MFR.Part #
RGT1608P-7873-B-T5
JLCPCB Part #
C1356974
Description
-55℃~+175℃ 100V 62.5mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS