RJA221M1CBK-0611S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RJA221M1CBK-0611S
JLCPCB Part #
C5112858
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 180mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS