25ZL1800MEFCG412.5X30
MFR.Part #
25ZL1800MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C5114731
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.974A@120Hz 12.5mm 1800uF 25V 30mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS