UAL50-20KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL50-20KF8
JLCPCB Part #
C7372205
Package
Plugin
Description
20kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS