PFS35-9K1F1
MFR.Part #
PFS35-9K1F1
JLCPCB Part #
C4156045
Description
-55℃~+155℃ 35W 9.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS