PFS35-1K1F1
MFR.Part #
PFS35-1K1F1
JLCPCB Part #
C4087739
Package
TO-263
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS