UAL10-750RF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL10-750RF8
JLCPCB Part #
C6304903
Package
Plugin
Description
10W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS