MCR006YRTF82R0
MFR.Part #
MCR006YRTF82R0
JLCPCB Part #
C4233363
Description
-55℃~+125℃ 50mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS