MCR006YRTF8201
MFR.Part #
MCR006YRTF8201
JLCPCB Part #
C19613006
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS