ESR25JZPJ304
MFR.Part #
ESR25JZPJ304
JLCPCB Part #
C3922600
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS