MCR006YRTF15R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR006YRTF15R0
JLCPCB Part #
C19445391
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS