LTR50UZPF68R0
MFR.Part #
LTR50UZPF68R0
JLCPCB Part #
C4031545
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS