MNR18ERAPJ120
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR18ERAPJ120
Description
12Ω 16 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS