BR24G16F-3GTE2
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BR24G16F-3GTE2
JLCPCB Part #
C2061347
Package
SOP-8-175mil
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.6V~5.5V 16Kbit 40 Years 400kHz 5ms I2C SOP-8-175mil EEPROM ROHS