LTR18EZPF2R70
MFR.Part #
LTR18EZPF2R70
JLCPCB Part #
C510166
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS