KTR18EZPF1131
MFR.Part #
KTR18EZPF1131
JLCPCB Part #
C4090621
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS