VS30VUA1VWMTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS30VUA1VWMTFTR
JLCPCB Part #
C3700897
Package
SMD
Description
200W 30V 33V 4.1A 48.4V TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS