ESR01MZPJ245
MFR.Part #
ESR01MZPJ245
JLCPCB Part #
C20108798
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS