LTR50UZPJ362
MFR.Part #
LTR50UZPJ362
JLCPCB Part #
C4345464
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS