ESR01MZPF6202
MFR.Part #
ESR01MZPF6202
JLCPCB Part #
C6618160
Description
-55℃~+155℃ 200mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS