MCR10ERTF2742
MFR.Part #
MCR10ERTF2742
JLCPCB Part #
C19750896
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS