LTR18EZPFLR510
MFR.Part #
LTR18EZPFLR510
JLCPCB Part #
C5753433
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS