TX2SA-12V-TH
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TX2SA-12V-TH
JLCPCB Part #
C1560509
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+85℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS