ERJ-14YJ823U
MFR.Part #
ERJ-14YJ823U
JLCPCB Part #
C2082232
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS