ERJ-1TNF2490U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1TNF2490U
JLCPCB Part #
C2147346
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS