EXB-U18393JX
MFR.Part #
EXB-U18393JX
JLCPCB Part #
C20027063
Package
0502
Description
31mW 39kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS